پیام تبریک معاونت مالی و پشتیبانی به مناسبت فرارسیدن سال 1400

پیام تبریک معاونت مالی و پشتیبانی به مناسبت فرارسیدن سال 1400

بهار... فصل رویش است ؛ موهبتی است که ما ایرانیان گرامی اش می داریم و شروعی تازه از زندگی مان را با آن آغاز می کنیم. رسیدن سال نو همیشه نوید بخش افکار نو، کردار نو و تصمیم های نو برای آینده است؛
۱۳۹۹/۱۲/۲۸

به نام آنکه هم یاد است و هم یادگار
 بهار... فصل رویش است ؛ موهبتی است که ما ایرانیان گرامی اش می داریم و شروعی تازه از زندگی مان را با آن آغاز می کنیم. رسیدن سال نو همیشه نوید بخش افکار نو، کردار نو و تصمیم های نو برای آینده است؛ آینده ای که همه امیدواریم و باید که بهتر از گذشته باشد. شایسته است که همزمان با فرارسیدن ایام نوروز و آغاز زمان تغییر، با هم برای هم و به یاد هم، دست به دعا برداریم و از آفریدگار دو عالم بخواهیم که:
ای گرداننده ی دلها و دیده ها، ای تدبیرگر شب ها و روزها، ای دگرگون کننده ی سال ها و حال ها، حال ما را به بهترین حال بگردان.
خدمت در آستان مقدس علی بن موسی الرضا علیه آلاف التحیه و الثنا افتخاری است الهی که شامل حال همه ما شده است و همیشه بایستی قدردان این نعمت الهی باشیم. در سالی که گذشت شاهد حوادثی بودیم که شرایط و گذران از این شرایط صرفا با همراهی و همدلی با شما عزیزان میسر گردیده است و بس . شیوع بیماری کرونا ، جنگ اقتصادی و تحریم های ظالمانه ، حوادث طبیعی و... تحولاتی شگرفی را رقم زد لیکن با تمامی این مصائب و مشکلات ، با همت و همدلی شما عزیزان ، در پیشگاه امام همام سربلند بودیم و امیدوارم با همراهی شما عزیزان ، بتوانیم بیش از پیش در راستای رضایت مندی حضرتش قدم برداریم .
تقارن مبارک آغاز سال نو با اعیاد شعبانیه را به فال نیک گرفته ؛ امیدوارم سال جدید سالی سرشار از موفقیت و بهروزی برای تمامی خدمتگزاران به این آستان مقدس باشد. در واپسین روزهای سال جاری بر خود لازم میدانم از زحمات شما همکاران عزیز  که با همت و استقامت، در راستای اهداف سازمانی قدم برداشته و جانفشانی نمودید، قدردانی نمایم و بهترین و نیکوترین اقبال را از قادر متعال برای شما بزرگواران طلب می نمایم.

ارسال نظر:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید