سیستم ‌جامع آمارواطلاعات مدیریت آستان‌قدس رضوی

سیستم ‌جامع آمارواطلاعات مدیریت آستان‌قدس رضویاتوماسیون نظام آماری آستان قدس رضوی که چندسالی است در این سازمان مطرح و با خرید نرم افزار جامع آمار و اطلاعات مدیریت آستان قدس رضوی (MIS) وارد مرحله جدیدی شده است، آرزویی بود که به خواست خداوند متعال، عنایات حضرت علی ابن موسی الرضا علیه آلاف التحیة و الثناء، مدد مسولین ارشد آستان قدس رضوی و همکاری تک تک همکاران که در امر ارائه آمار و اطلاعات همکاری می فرمایند جنبه عملی به خود گرفته و اکنون با داشتن حدود پانصد کاربر در سطح سازمان مرکزی و شرکتها و موسسات فرهنگی پیاده سازی و استقرار یافته است.
این مهم تمامی مدیران ارشد سازمان را قادر ساخته تا از هر مکان بتوانند بدون مراجعه به واحد آمار، بصورت on line آخرین وضعیت آمارهای سازمان را مشاهده و حسب نیاز گزارشات خود را ساخته و مورد استفاده قراردهند.
هدف این سیستم ایجاد بانک متمرکز آماری در آستان قدس رضوی است تا بتوان آمارهایی به روز، مستند و جامع در اختیار مدیران و برنامه‌ریزان سازمان قرار داد.
با مکانیزه سازی کانالهای جمع آوری و ارائه آمارها از چندگانگی آمار جلوگیری و از موازی کاری های غیر ضرور جلوگیری می گردد.
امید است اتخاذ این شیوه در ارائه آمارها بتواند به امر تصمیم گیری های هماهنگ، به هنگام و مناسب کمک نماید.

کاربران سازمان و کاربران شرکتها و موسسات وابسته جهت ورود به سیستم ‌جامع آمار و اطلاعات مدیریت آستان‌قدس رضوی اینجا را کلیک نمایند. شایان ذکر است این سیستم با مرورگر Internet Explorer قابل اجرا می باشد و جهت بهره مندی از اطلاعات تکمیلی در مورد سیستم جامع آمار و اطلاعات (فرابر) می توان از این لینک استفاده نمایید.


تاریخ : 1392/3/5 يكشنبه
تعداد بازديد: -
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 5334