جلوه های مقاومت در اقتصاد رضوی
1397/5/11 پنجشنبه
 
انسانها در طول تاریخ نسبت به رفع نیازهای مادی و گذران امور زندگی نگرانی داشته و برای رفع این نیازها و خواسته های طبیعی روش های مختلفی را تجربه کرده اند. تعالیم آسمانی اهل بیت (ع) در این زمینه با آمیخته ای از اخلاق و حکمت همراه است و گفتار و کردار معصومین علیهم السلام برای بهره گیری در زندگی فردی و اجتماعی بهترین الگو و اسوه را بدست می دهد.در این میان سیره امام رضا علیه السلام در زمینه مسائل اقتصادی همواره راه میانه روی را به ما نشان می دهد و پیروی از رهنمود های آنحضرت در این زمینه می تواند راهگشای بسیاری از مشکلات باشد.  
سنجش اعتماد در شبکه های اجتماعی
1397/3/13 يكشنبه
 
شبکه های اجتماعی مجموعه ای از روابط اجتماعی هستند، که اعتماد یکی از ویژگی های مهم آن روابط محسوب می شود. بی اعتمادی زمینه ساز عدم همکاری و بی نظمی در جامعه می گردد. از اینرو هدف اصلی این پژوهش، بررسی عوامل موثر بر اعتماد و خوشنامی در شبکه های اجتماعی به وسیله داده کاوی می باشد. تولید و فرسایش اعتماد در ساختارهای شبکه های اجتماعی را به وفور می توان یافت. از آنجایی که تعامل اجتماعی درون روابط اجتماعی رخ می دهند، چگونگی انتخاب طرف تعامل می تواند بر شکل گیری اعتماد تاثیرگذار باشد. 
تکنیک های داده کاوی در مدیریت منابع انسانی
1397/3/13 يكشنبه
 
در فضای کسب وکار امروزی شاهد این هستیم که در بخش های مختلف سازمان ها، داده های خام فراوانی انباشته شده است که روز به روز بر حجم آن ها افزوده می گردد؛ اما با بی توجهی به این داده ها خود را از دانش نهفته در آن ها محروم نموده ایم. به طوری که وضعیت کنونی ما مصداق بارز غرق در داده ها و تسنه دانش بودن می باشد. بخش منابع انسانی سازمان ها نیز از این قاعده مستثنی نمی باشند به گونه ای که در هر سازمان حجم عظیمی از فایل ها و فرمها حاوی اطلاعات نیروی انسانی می باشد که بی اهمیت انگاشته شده اند.  
پولشویی
1397/3/13 يكشنبه
 
پول شویی فعالیتی غیرقانونی است که ر طی انجام آن، عواید و درآمدهای ناشی از اعمال خلاف قانون، مشروعیت می یابد. به عبارت دیگر پول های کثیف ناشی ازا عمال خلاف به پول هایی به ظاهر تمیز تبدیل می شوند و در بدنه اقتصاد جایگزین می شود. 
مدیریت زمان
1396/12/7 دوشنبه
 
مدیریت زمان یعنی استفاده بهینه از وقت، وقت را نمی شود پس انداز کرد. فقط می توان آن را خرج یا سرمایه گذاری کرد. مدیریت زمان یعنی استفاده بهینه از وقت و برای رسیدن به این هدف باید عادت های قبل را فراموش کنید، روش های جدید را بیاموزید و برای ترک عادات نادرست و یادگیری روش های جدید صبور باشید. اگر با تمرین و ممارست مدیریت زمان را تبدیل به یک عادت کنید، فرصت بیشتری خواهید داشت تا بیشتر با عزیزان خود بوده و به کارهای که دوست دارید بپردازید.  
12345678>>>
نسخه قابل چاپ

اطلاعیه ها

برنامه هفتگي مركز آموزش ضمن خدمت از شنبه مورخ 98/04/09لغايت پنجشنبه مورخ 98/04/13

به اطلاع همکاران محترم می رساند برنامه اجرايي دوره های آموزشي مركز آموزش ضمن خدمت كاركنان به شرح لینک ذيل از روز شنبه مورخ 98/04/09 لغايت پنجشنبه 98/04/13 اعلام می گردد.

فایل صوتی یکصد و هفدهمین جلسه درس اخلاق اسلامی مورخ 98/04/06

به اطلاع همکاران محترم می رساند جهت بهره مندی از یکصد و هفدهمین جلسه درس اخلاق اسلامی برگزار شده در تاریخ 98/04/06، فایل صوتی به شرح لینک ذیل را دانلود نمایید.

دانلود پیام رسان بله (نسخه ویندوز و موبایل)

به اطلاع رابطین آموزشی می رساند جهت آگاهی از آخرین اطلاعیه های آموزشی مرکز آموزش ضمن خدمت کارکنان، می بایست از طریق لینک ذیل نرم افزار بله را نصب نمایید سپس با کلیک بر روی لینک ble.im/join/M2M2NWQ4Nz در کانال مربوطه عضو شوید.

برنامه هفتگي مركز آموزش ضمن خدمت از شنبه مورخ 98/03/25 لغايت پنجشنبه مورخ 98/03/30

به اطلاع همکاران محترم می رساند برنامه اجرايي دوره های آموزشي مركز آموزش ضمن خدمت كاركنان به شرح لینک ذيل از روز شنبه مورخ 98/03/25 لغايت پنجشنبه 98/03/30 اعلام می گردد.