• اعلام پرداختی اضافه کار فعالیت های ورزشی

  به اطلاع همکاران محترم می رساند اضافه کار فعالیت های ورزشی کارکنان در مردادماه، شهریور ماه و مهرماه 95 در فیش حقوقی آذر ماه 95 واریز گردید.
 • فعالیت های ورزشی کارکنان مشمول اضافه کار شد

  با پیشنهاد کمیته ورزش و با تصویب و تایید کمیته اجرائی و تخصصی توسعه مدیریت و نیروی انسانی فعالیت های ورزشی همکاران در مجموعه ورزشی تربیت بدنی آستان قدس رضوی، از تاریخ 4 مرداد ماه سال جاری به مدت 2 ساعت در هفته به عنوان خدمت اداری محسوب و مشمول پرداخت اضافه کار خواهد بود.
 • بزودی اعلام برنامه های هیات کوهنوردی آستان قدس رضوی

  به اطلاع همکاران محترم می رساند هیات کوهنوردی آستان قدس رضوی به ریاست محترم آقای شوشتری و دبیری آقای کریمی شروع بکار کرد برنامه های کوهنوردی متعاقبا اعلام خواهد شد.
 • اعلام نتایج مسابقات والیبال گرامیداشت شهدای مدافع حرم

  به اطلاع همکاران محترم می رساند در راستای گرامیداشت شهدای مدافع حرم مسابقات والیبال میان کارکنان سازمان مرکزی و موسسات وابسته برگزار ونتایج بازیها به شرح ذیل ارائه گردید.
 • اعلام نتایج مسابقات فوتسال گرامیداشت شهدای مدافع حرم

  به اطلاع همکاران محترم می رساند در راستای گرامیداشت شهدای مدافع حرم مسابقات فوتسال میان کارکنان سازمان مرکزی و موسسات وابسته برگزار ونتایج بازیها به شرح ذیل ارائه گردید.
 • فرم های شرکت در مسابقات ورزشی

  احتراما به استحضار همکاران محترم می رساند موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی در نظر دارد جشنواره فرهنگی ورزشی میلاد حضرت رضا علیه السلام را در راستای ایجاد نشاط و شادابی کارکنان، خدام، خدمتیاران افتخاری و خانواده محترمشان برگزار نماید لذا به پیوست شرایط شرکت در این جشنواره به انضمام فرم مربوطه تقدیم میگردد.
.

آخرین اطلاعیه ها

بایگانی اطلاعیه ها

.
چهارمین برنامه طبیعت گردی کارکنان آستان قدس رضوی(قله زوو)
سومین برنامه طبیعت گردی کارکنان آستان قدس رضوی(جاغرق)
دومین برنامه طبیعت گردی کارکنان آستان قدس رضوی(هفت حوض)
اولین برنامه طبیعت گردی کارکنان آستان قدس رضوی
فینال مسابقات ورزشی والیبال گرامیداشت شهدای مدافع حرم
فینال مسابقات ورزشی فوتسال گرامیداشت شهدای مدافع حرم
اختتامیه مسابقات ورزشی فوتسال و والیبال گرامیداشت شهدای مدافع حرم
.